Aramadan önce bir İncele derim.. Telefon: +90(544) 328 8959

Web Hizmetleri Nedir ?

İnternet sitem olsa ne olacak ki ? Buyrun..

21. yüzyılların başlarında yaygınlaşan bu tanıtım ve pazarlam yöntemi sadece benimseyenler için yüksek gelir kaynağıdır. Siz nasıl bir ofisiniz olduğu zaman, her sabah açarım, müşterimi beklerim, satışımı yaparım gibi düşüncelere sahip oluyorsanız internet sitenizi aynı mantık ile yürütürseniz kazanırsınız. Her sabah ofisinizi açın, reklamlara önem verin, müşterilerinizi memnun edin ve açıklayıcı olun. Yada durun durun.. Biz sizin yerinize bunların hepsini yapalım ve siz sadece ofisde çayınızı için..


Hadi sizin için biraz ayrıntılı bilgi verelim. Bizimle iletişime geçtikten itibaren ilk aşamamız tabiki sizden gelen bilgiler doğrultusunda tasarımınıza başlamak. Genelde müşterilerimizden bu doğrultuda aldığımız geri dönüş ise : "siz daha iyi bilirsiniz, size güveniyoruz" oluyor. Bu doğrultuda ise iş alanınız ile ilgili piyasadaki rakiplerinizi inceliyoruz, taslaklarınızı ve verilerinizi oluşturuyoruz. Bu sayede ise sizi her zaman bir adım ileride başlatıyoruz. Sonraki aşamada ise Seo ve Reklam işlemlerinizi takip ediyor, sosyal medya üzerinden tanınmanızı sağlıyoruz. Tabiki bu aşamada en önemli olan kısım yine piyasadaki rakiplerinizin hareketleri oluyor. Nede olsa dostunu tanıyabilirsin ama düşmanını daha iyi tanı.. Tabiki internet sitenize bir süre sonra yetişemeyeceksiniz. Bu aşamada size yardımcı olmaya devam edip, stok takip, iş takip, muhasebe takip ve otomasyon yazılımlarımız ile profesyonellik nasıl olur ve ne kadar rahat bir şekilde dijital dünya yönetilir gösteriyoruz..

Hadi sizde bu dünyada yerinizi alın..

Bizi Arayın !
>

Örnek Websiteler

Sizce hayal gücü ne kadar önemli ?

Size göstereceklerimiz sadece hayal edilmiş ve gerçekleştirilmiş yazılımlar. Sizler ile ortak çalışmamızda çıkacak hayal gücü ile çok daha iyilerini yapmak bizim tek hedefimizdir..

O zaman örnekleri görün >>>